راهنما و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید

قوانین سایت زاگرس تبرید

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید از سوی کاربر است. لازم به ذکر است که این قوانین بروزرسانی و به کاربران اعلام خواهد شد، بنابراین پیشنهاد می‌شود هر چند وقت یکبار به این صفحه مراجعه فرمایید.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های خرید از فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید از منابع زیر تامین می‌شود‎:‎

  • اطلاعاتی که توسط نمایندگی های کالا ارائه می‌شوند‎.‎
  • اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند‎.‎

از این رو فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید هیچ مسئوليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده ‏نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد ‏می‌داند.‏

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی حقیقی/حقوقی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه زاگرس تبرید ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما تایید می‌‏کنید که فروشگاه زاگرس تبرید به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه زاگرس تبرید برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید را در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید مانند: لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر، کپی داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

1- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

2- فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 8 صبح الی 20 بعد از ظهر روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

3- کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

4- وجود یا عدم وجود کالا در انبار زاگرس تبرید کاملا متناوب بوده و ممکن است موجودی انبار پیش از خرید مشتری در سایت به پایان رسیده و سهوا اطلاعات و قیمت های سایت بروز نشده باشد. بنابراین مشتری حق هرگونه اعتراض درباره این موضوع را از خود سلب می‌کند و فروشگاه در صورت عدم موجودی کالا میتواند مبلغ پرداختی مشتری را به حساب وی عودت دهد.

5- ثبت سفارش در سایت فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید به منزله رزرو محصول می باشد و فروشگاه زاگرس تبرید هیچگونه تعهد و مسئولیتی درقبال سفارشات شما تا قبل از پرداخت نهایی ندارد. سفارش هایی که تا 24 ساعت پس از ثبت، پرداخت نگردند به عنوان لغوشده از طرف کاربر تلقی می‌شوند.

6- سفارش های پرداخت شده نیز به عنوان رزرو تلقی شده و پس از تایید کارشناسان فروش زاگرس تبرید ارسال خواهد شد.

7- فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید می تواند در صورت مشکوک شدن به هویت شخص سفارش دهنده، سفارش او را تا 48 ساعت به حالت تعویق درآورد. بدیهی است که درصورت محرز نشدن هویت وی، سفارش لغو شده و مبلغ پرداخت شده عودت داده خواهد شد.

8- تمامی سفارشات داخل سایت زاگرس تبرید ظرف مدت نهایت 24 ساعت ( بجز ایام تعطیل ) پردازش خواهند شد و با مشتری تماس گرفته می شود.

9- در هنگام خرید کالا و خدمات از فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید در انتخاب محصول دقت فرمائید که کالای انتخابی شما همان محصول مدنظر و مورد نیازتان باشد، کالای فروخته شده به هیچ عنوان مرجوع یا تعویض نخواهد شد.

10- ارسال با پیک موتوری از فروشگاه زاگرس تبرید فقط ویژه شهر شیراز بوده و هنگام تحویل کالا ارائه کارت شناسایی معتبر به نام صاحب فاکتور الزامی است.

11-  محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید دارای یک هفته زمان تعویض است، شرایط تعویض کالا به تفصیل در ادامه همین مطلب قید شده است.

قوانین تعویض محصولات فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید ( ضمانت 7 روزه بازگشت کالا )

شما مشتریان عزیز پس از ثبت سفارش خود و دریافت محصول خویش میتوانید تا 7 روز از این امکان استفاده کنید؛ به این صورت که درصورت وجود هرگونه ایراد کارخانه ای (به ایرادی گفته می شود که از طرف کارخانه تولید کننده بر محصول وارد شده و کاربر در ایجاد آن نقشی نداشته است) میتوانید محصول خود را با رعایت حفظ سلامت فیزیکی به واحد فروش و هماهنگی و ارسال زاگرس تبرید بفرستید و محصول جایگزین را دریافت نمایید. خواهشمندیم در جهت ارائه خدمت بهتر به نکات زیر توجه فرمایید:

1- تمامی هزینه های برگشت کالای معیوب از سوی مشتری و ارسال مجدد محصول بدون عیب رایگان بوده و بر عهده فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید است.

2- . کاربر موظف است که محصول را به همان شکل که دریافت کرده است، درصورت وجود ایراد باز پس بفرستد و ایجاد هرگونه تغییر در ظاهر محصول، بسته بندی و جعبه دستگاه باطل کننده این قانون است.

3- کاربر موظف است تا زمانی که مشکل بصورت کامل توسط کارشناسان فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید بررسی گردد و نتایج آن به کاربر اعلام شود، شکیبایی به عمل آورد.

4- در بعضی موارد تعویض محصول ممکن است به طول بیانجامد؛ چرا که محصولات معیوب به تامین کنندگان فروشگاه زاگرس تبرید ارسال می شوند و بدیهی است که باید از طرف آنها محصولی به زاگرس تبرید ارسال گردد تا بتوان برای کاربر ارسال کرد.

5- هزینه اولیه ارسال محصول معیوب به زاگرس تبرید توسط مشتری پرداخت می شود و درصورت تایید وجود مشکل در کالا، هزینه پرداختی از سوی کاربر به وی عودت می گردد.

قوانین حمل و نقل و ارسال سفارش

کلیه هزینه های ارسال از محل استقرار فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید تا محل تحویل کالا به دست مشتری به عهده خریدار خواهد بود.

فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به مسئول فروش فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به فروشگاه اینترنتی زاگرس تبرید ارسال شود.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *